24598-2025 - Ergebnis
Tschechien – Straßeninstandhaltungsarbeiten – Síť STC kraj - oblast JIHOZÁPAD - výspravy AHV 2022
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSíť STC kraj - oblast JIHOZÁPAD - výspravy AHV 2022
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění výsprav asfaltových hutněných vrstev na silnicích I. třídy a dálnicích II. třídy ve STC kraji, v oblasti jihozápad, po dobu 48 měsíců. Jedná se o odstraňování závad ve sjízdnosti (výtluky, deformace atd.), zlepšování stavebního stavu asfaltových hutněných vrstev za pomocí asfaltobetonových směsí a provádění oprav spár a trhlin pro prodloužení jejich životnosti.
Vorherige Bekanntmachung13170-2022
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung04PU-001347 Síť STC kraj - oblast JIHOZÁPAD - výspravy AHV 2022 Report