2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD - Dodávka úklidových, čistících, dezinfekčních a pracích prostředků, 2025 - 2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky úklidových čistících, dezinfekčních a pracích prostředků pro potřeby zadavatele na místa plnění dle přílohy č. 2 ZZD.
Interne Kennung: VLS-NAK-2025-93-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel, 39831000 Waschmittel
5. Los
Los: LOT-0001