2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbindingen ZGR 2026
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel Verbindingen in te kopen die lopen van primair- en voortgezet onderwijs schoollocaties naar de datacenters van de dienst Veilig Internet van SIVON. SIVON maakt voor haar Verbindingen onderscheid in de niveaus Brons en Zilver/Goud/Redundant en heeft hiervoor een tweetal Europese aanbestedingen gestart. Deze Europese aanbesteding ziet op het contracteren van Verbindingen Zilver/Goud/Redundant. Zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie offerteaanvraag.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Netwerkoperator
Beschreibung: Zie offerteaanvraag Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbesteding kent een aantal opties, zoals nader beschreven in de offerteaanvraag.
Los: LOT-0002
Titel: Netwerkintegrator
Interne Kennung: 2