2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Curio - T021 Interim Onderwijsmanager Sector Voedsel, Groen en Gastvrijheid
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Inhuur - Ondersteuning voor Onderwijs. Curio is op zoek naar een onderwijsmanager voor de Sector Voedsel, Groen en Gastvrijheid die de omschreven werkzaamheden kan uitvoeren.
Vorherige Bekanntmachung: 394530-2021
Interne Kennung: T121040
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
24604-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – NU Curio - T021 Interim Onderwijsmanager Sector Voedsel, Groen en Gastvrijheid
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 394530-2021
Interne identificatiecode: T121040
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000