2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inburgeringsdienstverlening
Beschreibung: De gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen zijn voornemens om de opdracht voor inburgeringsdienstverlening voor de gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen aan te besteden. het voornemen is om met één (1) inschrijver een raamovereenkomst af te sluiten. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: K011417
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats volgens de Aanbestedingswet 2012, Gids Proportionaliteit en het inkoopbeleid van de aanbestedende dienst. De aanbesteding vindt plaats middels een Europese openbare aanbestedingsprocedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, gelijke behandeling, non-discriminatie en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert de inschrijver zich aan de bepalingen zoals opgenomen in alle aanbestedingsdocumenten. De Economisch Meest Voordelige Inschrijving wordt voor deze opdracht vastgesteld op basis van het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitverhouding. In hoofdstuk 4 van het beschrijvend document staat het gunningscriterium verder uitgewerkt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtnemer moet binnen de leerroutes ook een alfabetiseringstraject aan kunnen bieden aan inburgeraars die analfabeet (niet kunnen lezen en schrijven) of anders gealfabetiseerd (niet kunnen lezen en schrijven in het Latijnse schrift) zijn.
246102-2026 - Mededinging
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Inburgeringsdienstverlening
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inburgeringsdienstverlening
Interne identificatiecode: K011417
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
Opties: