2. Verfahren
Verfahren
Titel: Genomické testy karcinomu prsu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky genomických testů karcinomu prsu dle specifikace a za podmínek uvedených v příloze č. 2 (Specifikace a cenová nabídka) a přílohy č. 3 (Vzor smlouvy) zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 47793-2021
Interne Kennung: Genomické testy karcinomu prsu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001