2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa koszulek sportowych wraz z kartonowymi opakowaniami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 000 szt. spersonalizowanych koszulek sportowych oraz 10.000 szt. spersonalizowanych kartonowych opakowań.
Interne Kennung: ZP/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest tym, że planowane są działania sportowe podczas których muszą być dostępne koszulki, zaś czas prowadzenia postępowania w zwykłych terminach procedowania wynosi co najmniej 50 dni – termin składania ofert, termin na złożenie podmiotowych środków dowodowych oraz termin na złożenie odwołania).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44617100 Kartons
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa koszulek sportowych wraz z kartonowymi opakowaniami.
Menge: 10 000 Stück