246163-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzwerkinfrastruktur – Rozbudowa centrum przetwarzania danych Sądu Apelacyjnego w Krakowie poprzez dostawę serwerów oraz rozbudowę macierzy dyskowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa centrum przetwarzania danych Sądu Apelacyjnego w Krakowie poprzez dostawę serwerów oraz rozbudowę macierzy dyskowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa centrum przetwarzania danych Sądu Apelacyjnego w Krakowie poprzez dostawę serwerów oraz rozbudowę macierzy dyskowych w podziale na następujące części zamówienia: Część 1 : Dostawa 2 ( dwóch) sztuk serwerów dedykowanych do zastosowań AI Część 2: Rozbudowa mocy obliczeniowych poprzez dostawę serwera kasetowego lub dostawa serwerów i obudów kasetowych równoważnych Część 3: Rozbudowa macierzy dyskowych lub dostawa 2 ( dwóch) sztuk macierzy dyskowych równoważnych
Interne KennungZP.261.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 2 (dwóch) sztuk serwerów dedykowanych do zastosowań AI
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 (dwóch) serwerów do zastosowań AI. 2. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego – tj. ul. Przy rondzie 3, 31-547 Kraków. 3. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 2.1 do SWZ - Parametry Techniczne. 4. Warunki realizacji Umowy zawarte są we Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8a do SWZ. 5. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia wymagania, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe: 1) Zaświadczenie dot. normy PN-EN ISO 9001 lub równoważne dla producenta oferowanego urządzenia; 2) Deklaracja zgodności UE lub równoważna dla oferowanego urządzenia; 3) Test procesora zgodnie z wymogami z punktu 3 Tabeli nr 1 w Załączniku nr 2.1. do SWZ; 4) Dokument (karta katalogowa, oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta) potwierdzający zaoferowane parametry w zakresie wskazanym w SWZ. 5) Oświadczenie producenta serwera potwierdzające spełnienie wymagań, o którym mowa w punkcie 12 Tabeli nr 1 w Załączniku nr 2.1. do SWZ.
LosLOT-0002
TitelRozbudowa mocy obliczeniowych poprzez dostawę serwera kasetowego lub dostawa serwerów i obudów kasetowych równoważnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 serwera kasetowych TYP_1 UCS 210c M7 Intel Xeon 8562Y+ (vsan ready node) o konfiguracji takiej jak posiadane przez Zamawiającego serwery UCSX‑210C‑M7, lub dostawa 8 równoważnych serwerów kasetowych i 2 obudów kasetowych równoważnych. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 2.2 do SWZ - Parametry Techniczne. 3. Warunki realizacji Umowy zawarte są we Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8b do SWZ. 4. Zamawiający w ramach Części 2 przewiduje zastosowanie prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. W ramach prawa opcji Wykonawca dostarczy dodatkowo jedną sztukę serwera kasetowego o parametrach opisanych w Załączniku nr 2.2 do SWZ zgodnie z OPZ (Załącznik nr 2 do SWZ) wraz z usługą gwarancyjną i wsparciem producenta. 5. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia wymagania, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe: 1) Zaświadczenie dot. normy PN-EN ISO 9001 lub równoważne dla producenta oferowanego urządzenia; 2) Deklaracja zgodności UE lub równoważna dla oferowanego urządzenia; 3) Test procesora zgodnie z wymogami z punktu 4 Tabeli nr 1 w Załączniku nr 2.2 do SWZ; 4) Wydruki ze stron internetowych zgodnie z wymogami z punktu 9 Tabeli nr 1 w Załączniku nr 2.2 do SWZ; 5) Dokument (karta katalogowa, oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta) potwierdzający zaoferowane parametry w zakresie wskazanym w SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach prawa opcji Wykonawca dostarczy dodatkowo jedną sztukę serwera kasetowego o parametrach opisanych w Załączniku nr 2.2 do SWZ zgodnie z OPZ (Załącznik nr 2 do SWZ) wraz z usługą gwarancyjną i wsparciem producenta. Zamawiający może zlecić Wykonawcy zamówienie w ramach prawa opcji najpóźniej w terminie obowiązywania opcji tj. do dnia 31.08.2026 roku. Dostawa urządzenia w ramach prawa opcji nastąpi do 90 dni liczonych od dnia otrzymania oświadczenia - zlecenia zamówienia w ramach prawa opcji. Miejsce dostawy: siedziba Sądu Apelacyjnego w Krakowie. 1) Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości urządzeń w ramach zawartej umowy. 2) Skorzystanie z opcji nastąpi, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zlecenia zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 3) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w terminie do 31.08.2026 roku. 4) Wykonawca zrealizuje zamówienie w terminie do 90 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia - zamówienia, o którym mowa w pkt 3. 5) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. 6) Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
LosLOT-0003
TitelRozbudowa macierzy dyskowych lub dostawa 2 ( dwóch) sztuk macierzy dyskowych równoważnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa macierzy dyskowych lub dostawa 2 ( dwóch) sztuk macierzy dyskowych równoważnych. 2. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego w Krakowie, ul. Przy Rondzie 3, 31-547 Kraków. 3. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 2.3 do SWZ - Parametry Techniczne. 4. Warunki realizacji Umowy zawarte są we Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8c do SWZ. 5. W przypadku dostawy dwóch macierzy równoważnych Wykonawca musi uwzględnić parametry techniczne opisane w Załączniku nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 6. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia wymagania, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe: 1) Oświadczenie producenta sprzętu lub oficjalnego przedstawiciela producenta na terenie RP, potwierdzające, że oferowane elementy rozbudowy (tj. półki dyskowe i dyski) są w pełni kompatybilne i mogą być uruchomione w posiadanych przez Zamawiającego macierzach dyskowych Huawei Dorado, nie powodując przy tym ryzyka zakłócenia pracy klastra. 2) Oświadczenie producenta lub oficjalnego przedstawiciela producenta na terenie RP), potwierdzające, że: a) Oferowany sprzęt pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta; b) Wykonawca jest uprawniony do sprzedaży tego sprzętu na terytorium RP, c) Producent zapewnia pełne wsparcie serwisowe i gwarancyjne dla oferowanego sprzętu 3) W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego Wykonawca dostarczy dokumenty wymienione w pkt 17 Tabeli 2 w Załączniku nr 2.3. do SWZ.