See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa naczyń wyciągowych – 2 szt. GWSz szybu I przedział „a” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Pompownia Stacjonarna Makoszowy.
Beschreibung: „Dostawa naczyń wyciągowych – 2 szt. GWSz szybu I przedział „a” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Pompownia Stacjonarna Makoszowy.
Interne Kennung: ZP-CZOK-0008/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42412120 Winden für den Untertagebergbau
5. Los
Los: LOT-0001