24619-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen – 8402 - Výměna RCH odběrových boxů vzorků z I.O. a přesunutí systému MPC1, 2, 3 a 4
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel8402 - Výměna RCH odběrových boxů vzorků z I.O. a přesunutí systému MPC1, 2, 3 a 4
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dokumentační část a realizace díla nazvaného „8402 - Výměna RCH odběrových boxů vzorků z I.O. a přesunutí systému MPC1, 2, 3 a 4“ formou dodávky „na klíč“ a provedení všech nutně vyvolaných úprav a dalších požadovaných úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech, v souladu s požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1