246192-2026 - Ergebnis
Polen – Dosieranlage – Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji odwadniania osadu na terenie Oczyszczalni Ścieków w Borówcu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie i wybudowanie instalacji odwadniania osadu na terenie Oczyszczalni Ścieków w Borówcu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie instalacji odwadniania osadu na terenie Oczyszczalni Ścieków w Borówcu.
Vorherige Bekanntmachung816164-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42993200 Dosieranlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie instalacji odwadniania osadu na terenie Oczyszczalni Ścieków w Borówcu, polegające, na: 1. Demontażu istniejącej instalacji odwadniania osadu, 2. Dostawie, montażu i uruchomieniu nowej kompletnej instalacji odwadniania osadu o przepustowości nie mniejszej niż 700 kg sm/h. 3. Wykonaniu sterowania i wizualizacji nowych instalacji na lokalnych panelach operatorskich HMI oraz w istniejącym programie SCADA na Oczyszczalni Ścieków w Borówcu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungZ/69/2025
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy