246196-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden – SZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (odpowiednio grupy 9-16)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (odpowiednio grupy 9-16)
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 1 – grupa 9 Zadanie nr 2 – grupa 10 Zadanie nr 3 – grupa 11 Zadanie nr 4 – grupa 12 Zadanie nr 5 – grupa 13 Zadanie nr 6 – grupa 14 Zadanie nr 7 – grupa 15 Zadanie nr 8 – grupa 16 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załącznikach 3.9-3.16 – kalkulacja cenowa oraz w wykazach urządzeń odpowiednio dla każdej grupy od 9 do 16. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Wykonawca do prowadzenia prac konserwacyjnych zapewnia minimum dwie osoby w każdym zespole działającym na terenie Zamawiającego i są to dwie odrębne osoby, dla każdego zadania oddzielnie, które świadczy Wykonawca. Jeżeli do pracy nie stawią się co najmniej dwie osoby ze strony Wykonawcy, to Zamawiający ma prawo nie dopuścić Wykonawcy do pracy i zlecić wykonanie prac innej firmie, na koszt i ryzyko Wykonawcy (wykonawstwo zastępcze), bez konieczności uzyskania zgody sądu. 7.Na wykonane naprawy i wymienione części Wykonawca udziela 24 miesięcznej gwarancji jakości, liczonej od dnia odbioru naprawy lub wymiany części. W ramach udzielonej gwarancji jakości Wykonawca zobowiązuje się do bezpłatnej naprawy lub wymiany wymienianych przez siebie części na nowe. 8.W ramach usługi serwisu ustala się 6 godzinny czas reakcji na zgłoszenie o uszkodzeniu systemu, liczony od chwili zgłoszenia telefonicznego konieczności interwencji przy układzie wentylacji lub klimatyzacji w obiekcie na terenie Wrocławia. 9.Wykonawca zobowiązany jest do posiadania w zakresie prowadzonej przez siebie działalności, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za wszelkie szkody, obejmujące zarówno szkody majątkowe, jak i osobowe. 10.Zamawiający ma prawo kontrolować, wykonywanie czynności pracowników Wykonawcy. 11.Termin realizacji Umowy wynosi do 13 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 12.Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 13.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 14.Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 10.08.2026 r. (nie dłużej niż 90 dni). 15.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 16. Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca. 17. Oferta musi składać się z: 17.1. formularza ofertowego Wykonawcy – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia, która wynika odpowiednio z załączników nr 3.9 - 3.16 do SWZ – kalkulacji cenowej) 17.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 17.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 17.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 17.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 17.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 17.7.(jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 17.8.Kalkulacji cenowej zgodnie z Załącznikami Nr 3.9-3.16 do SWZ (Zadanie 1 – Załącznik nr 3.9 (grupa 9), Zadanie 2 – Załącznik nr 3.10 (grupa 10), Zadanie 3 – Załącznik nr 3.11 (grupa 11), Zadanie 4 – Załącznik nr 3.12 (grupa 12), Zadanie 5 – Załącznik nr 3.13 (grupa 13), Zadanie 6 – Załącznik nr 3.14 (grupa 14), Zadanie 7 – Załącznik nr 3.15 (grupa 15), Zadanie 8 – Załącznik nr 3.16 (grupa 16)); UWAGA! Wykonawca może złożyć ofertę na maksymalnie na 3 wybrane przez siebie Zadania.
Interne KennungSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (odpowiednio grupy 9-16)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej - zadanie 1 grupa 9
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 1 – grupa 9 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załączniku 3.9 – kalkulacja cenowa oraz w wykazie urządzeń odpowiednio dla grupy 9. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych. Poprzez zamówienie podobne Zamawiający rozumie usługę podobną, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Suma zamówień podobnych w tym okresie nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego, wynikającego w § 4 ust. 3 umowy. 8.Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne KennungZadanie 1 grupa 9
LosLOT-0002
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej - zadanie 2 grupa 10
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 2 – grupa 10 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załączniku 3.10 – kalkulacja cenowa oraz w wykazie urządzeń odpowiednio dla grupy 10. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych. Poprzez zamówienie podobne Zamawiający rozumie usługę podobną, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Suma zamówień podobnych w tym okresie nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego, wynikającego w § 4 ust. 3 umowy. 8.Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne KennungZadanie 2 grupa 10
LosLOT-0003
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej - zadanie 3 grupa 11
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 3 – grupa 11 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załączniku 3.11 – kalkulacja cenowa oraz w wykazie urządzeń odpowiednio dla grupy 11. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych. Poprzez zamówienie podobne Zamawiający rozumie usługę podobną, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Suma zamówień podobnych w tym okresie nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego, wynikającego w § 4 ust. 3 umowy. 8.Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne KennungZadanie 3 grupa 11
LosLOT-0004
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej - zadanie 4 grupa 12
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 4 – grupa 12 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załączniku 3.12 – kalkulacja cenowa oraz w wykazie urządzeń odpowiednio dla grupy 12. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych. Poprzez zamówienie podobne Zamawiający rozumie usługę podobną, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Suma zamówień podobnych w tym okresie nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego, wynikającego w § 4 ust. 3 umowy. 8.Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne KennungZadanie 4 grupa 12
LosLOT-0005
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej - zadanie 5 grupa 13
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 5 – grupa 13 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załączniku 3.13 – kalkulacja cenowa oraz w wykazie urządzeń odpowiednio dla grupy 13. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych. Poprzez zamówienie podobne Zamawiający rozumie usługę podobną, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Suma zamówień podobnych w tym okresie nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego, wynikającego w § 4 ust. 3 umowy. 8.Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne KennungZadanie 5 grupa 13
LosLOT-0006
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej - zadanie 6 grupa 14
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 6 – grupa 14 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załączniku 3.14 – kalkulacja cenowa oraz w wykazie urządzeń odpowiednio dla grupy 14. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych. Poprzez zamówienie podobne Zamawiający rozumie usługę podobną, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Suma zamówień podobnych w tym okresie nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego, wynikającego w § 4 ust. 3 umowy. 8.Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne KennungZadanie 6 grupa 14
LosLOT-0007
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej - zadanie 7 grupa 15
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 7 – grupa 15 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załączniku 3.15 – kalkulacja cenowa oraz w wykazie urządzeń odpowiednio dla grupy 15. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych. Poprzez zamówienie podobne Zamawiający rozumie usługę podobną, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Suma zamówień podobnych w tym okresie nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego, wynikającego w § 4 ust. 3 umowy. 8.Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne KennungZadanie 7 grupa 15
LosLOT-0008
TitelSZP/243-084/2026 Serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej - zadanie 8 grupa 16
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest serwis i stała konserwacja wybranych układów wentylacji i klimatyzacji w budynkach Politechniki Wrocławskiej – zadania 1-8 (grupy 9-16). Zadanie nr 8 – grupa 16 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć Ofertę na maksymalnie 3 wybrane przez siebie Zadania w ramach niniejszego postępowania. UWAGA! Złożenie oferty na więcej niż 3 Zadania będzie skutkować odrzuceniem oferty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ, załączniku 3.16 – kalkulacja cenowa oraz w wykazie urządzeń odpowiednio dla grupy 16. 3.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4.Kod CPV: 50712000-9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych. 5.Miejsce usługi: Obiekty Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. 6.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 uPzp. Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), w następującym zakresie – w zakresie konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów – dla wszystkich zadań. 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych. Poprzez zamówienie podobne Zamawiający rozumie usługę podobną, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. Suma zamówień podobnych w tym okresie nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego, wynikającego w § 4 ust. 3 umowy. 8.Przed złożeniem oferty Wykonawca ma możliwość dokonania wizji lokalnej rozmieszczenia i dostępności układów klimatyzacji i wentylacji, a Zamawiający ją zaleca – po uprzednim kontakcie telefonicznym z panem: Sławomirem Chojnackim tel. 71 320 24 50, 695 350 454 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00), by sprawdzić miejsce prac oraz warunków związanych z wykonaniem serwisu i konserwacji, będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Interne KennungZadanie 8 grupa 16