2462-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO W 2025 ROKU.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO W 2025 ROKU.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego w 2025 roku. 2. Zamówienie podzielono na 4 części zgodnie z niżej wskazanym zakresem dla każdej części. CZĘŚĆ A. Zagospodarowanie: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod odpadu – 20 03 01); b) odpadów ulegających biodegradacji (kod odpadu – 20 02 01). CZĘŚĆ B. Zagospodarowanie odpadów opakowaniowych odbieranych od mieszkańców w sposób selektywny: a) opakowania z papieru i tektury (kod odpadu – 15 01 01); b) opakowania z tworzyw sztucznych (kod odpadu – 15 01 02); CZĘŚĆ C. Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (kod odpadu 20 03 07); CZĘŚĆ D. Zagospodarowanie zużytych opon ( kod odpadu 16 01 03). Sposób opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w części III SWZ – wzorze umowy (dla każdej części). WSZELKIE NIEUJĘTE ELEMENTY W POWYŻSZYM OPISIE ZNAJDUJĄ SIĘ Z TREŚCI SPECYFIKACJI WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. W PRZYPADKU ROZBIEŻNOŚCI POMIĘDZY TREŚCIĄ OGŁOSZENIA A SWZ - WIĄŻĄCE SĄ POSTANOWIENIA SWZ.
Interne KennungWI.271.1.30.2024.ZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje procedurę, o której mowa w art. 139 pzp (tzw. procedurę odwróconą). Oznacza to, że zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, wykonawcy nie są zobowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 (JEDZ). 3. Jeżeli wobec wykonawcy, o którym mowa w ust. 1, zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ust. 1, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający będzie kontynuował procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa w ust. 3, w odniesieniu do ofert wykonawców pozostałych w postępowaniu, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ A. Zagospodarowanie: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod odpadu – 20 03 01); b) odpadów ulegających biodegradacji (kod odpadu – 20 02 01).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu: 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod odpadu – 20 03 01); 2) odpadów ulegających biodegradacji (kod odpadu – 20 02 01). Zamówienie będzie wykonywane zgodnie ze złożoną ofertą i Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ). Ilości odpadów określone w SWZ są ilościami poglądowymi. Faktyczna ilość odpadów przekazanych do zagospodarowania będzie wynikała z bieżących potrzeb zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest odebrać każdą ilość odpadów przekazaną do zagospodarowania w okresie trwania niniejszej umowy. Przedmiot zamówienia winien być realizowany przez Wykonawcę zgodnie z: 1) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, 2) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, 3) uchwałą nr XXXVI/466/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 28 września 2021 r. w sprawie przyjęcia Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031. Sposób opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w części III SWZ – wzorze umowy (dla każdej części). Z uwagi na charakter zamówienia, przedmiot, wymagania Zamawiającego, niemożliwe jest opublikowanie w treści ogłoszenia wszystkich niezbędnych informacji, w tym także w sekcjach dedykowanych informacjom dodatkowym. Tym samym Zamawiający zamieszcza w treści ogłoszenia odesłania do strony internetowej, na której opublikowana została treść Specyfikacji Warunków Zamówienia ze wszelkimi niezbędnymi danymi do prawidłowego przygotowania oferty tj. platforma E zamówienia. Takie stanowisko wyrażone w opinii Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych: „Komunikat dotyczący wypełnienia normy prawnej wynikającej z treści (starej) art. 41 ustawy Pzp w związku ograniczeniami w standardowych formularzach służących do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej”.
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ B. Zagospodarowanie odpadów opakowaniowych odbieranych od mieszkańców w sposób selektywny: a) opakowania z papieru i tektury (kod odpadu – 15 01 01); b) opakowania z tworzyw sztucznych (kod odpadu – 15 01 02);
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów opakowaniowych odbieranych od mieszkańców w sposób selektywny: 1) opakowania z papieru i tektury (kod odpadu – 15 01 01); 2) opakowania z tworzyw sztucznych (kod odpadu – 15 01 02). Zamówienie będzie wykonywane zgodnie ze złożoną ofertą i Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ). Ilości odpadów określone w SWZ są ilościami poglądowymi. Faktyczna ilość odpadów przekazanych do zagospodarowania będzie wynikała z bieżących potrzeb zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest odebrać każdą ilość odpadów przekazaną do zagospodarowania w okresie trwania niniejszej umowy. Przedmiot zamówienia winien być realizowany przez Wykonawcę zgodnie z: 1) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, 2) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, 3) uchwałą nr XXXVI/466/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 28 września 2021 r. w sprawie przyjęcia Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031. Sposób opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w części III SWZ – wzorze umowy (dla każdej części). Z uwagi na charakter zamówienia, przedmiot, wymagania Zamawiającego, niemożliwe jest opublikowanie w treści ogłoszenia wszystkich niezbędnych informacji, w tym także w sekcjach dedykowanych informacjom dodatkowym. Tym samym Zamawiający zamieszcza w treści ogłoszenia odesłania do strony internetowej, na której opublikowana została treść Specyfikacji Warunków Zamówienia ze wszelkimi niezbędnymi danymi do prawidłowego przygotowania oferty tj. platforma E zamówienia. Takie stanowisko wyrażone w opinii Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych: „Komunikat dotyczący wypełnienia normy prawnej wynikającej z treści (starej) art. 41 ustawy Pzp w związku ograniczeniami w standardowych formularzach służących do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej”.
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ C. Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (kod odpadu 20 03 07).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów wielkogabarytowych (kod odpadu - 20 03 07). Zamówienie będzie wykonywane zgodnie ze złożoną ofertą i Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ). Ilości odpadów określone w SWZ są ilościami poglądowymi. Faktyczna ilość odpadów przekazanych do zagospodarowania będzie wynikała z bieżących potrzeb zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest odebrać każdą ilość odpadów przekazaną do zagospodarowania w okresie trwania niniejszej umowy. Przedmiot zamówienia winien być realizowany przez Wykonawcę zgodnie z: 1) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, 2) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, 3) uchwałą nr XXXVI/466/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 28 września 2021 r. w sprawie przyjęcia Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031. Sposób opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w części III SWZ – wzorze umowy (dla każdej części). Z uwagi na charakter zamówienia, przedmiot, wymagania Zamawiającego, niemożliwe jest opublikowanie w treści ogłoszenia wszystkich niezbędnych informacji, w tym także w sekcjach dedykowanych informacjom dodatkowym. Tym samym Zamawiający zamieszcza w treści ogłoszenia odesłania do strony internetowej, na której opublikowana została treść Specyfikacji Warunków Zamówienia ze wszelkimi niezbędnymi danymi do prawidłowego przygotowania oferty tj. platforma E zamówienia. Takie stanowisko wyrażone w opinii Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych: „Komunikat dotyczący wypełnienia normy prawnej wynikającej z treści (starej) art. 41 ustawy Pzp w związku ograniczeniami w standardowych formularzach służących do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej”.