246209-2026 - Ergebnis
Polen – Spezialausbildung – Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii; znak postępowania: ZZP.ZP.412.01.2026 Części 1-6
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii; znak postępowania: ZZP.ZP.412.01.2026 Części 1-6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja przez jednostkę szkolącą szkoleń w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym Programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii opublikowanym pod linkiem https://www.gov.pl/web/zdrowie/szkolenie-specjalizacyjne2, rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 lutego 2017 r. w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez fizjoterapeutów (Dz.U. z 2023 r. poz. 1647), oraz ustawą z dnia 25 września 2015 r. o zawodzie fizjoterapeuty (Dz.U. z 2023 r. poz. 1213), w ramach projektu nr FERS.01.13-IP.07-0002/24 pn. „Szkolenie specjalizacyjne dla osób wykonujących zawód fizjoterapeuty i farmaceuty” w ramach Działania FERS.01.13 Umiejętności w sektorze zdrowia programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Każdy Wykonawca może złożyć tylko 1 (jedną) ofertę w ramach jednej dowolnie wybranej części zamówienia spośród określonych. Złożenie więcej niż 1 (jednej) oferty w ramach jednej części zamówienia będzie skutkowało ich odrzuceniem. Złożenie oferty na więcej, niż jedną część zamówienia będzie skutkowało ich odrzuceniem.
Vorherige Bekanntmachung720417-2025
Interne KennungZZP.ZP.412.01.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa MAŁOPOLSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 10 UCZESTNIKÓW szkolenia
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa MAZOWIECKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 15 UCZESTNIKÓW szkolenia
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa MAZOWIECKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 20 UCZESTNIKÓW szkolenia
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa PODLASKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 5 UCZESTNIKÓW szkolenia
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa WIELKOPOLSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 45 UCZESTNIKÓW szkolenia
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa WIELKOPOLSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 20 UCZESTNIKÓW szkolenia
Interne Kennung6