2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitnodiging deelname leer- en ontwikkeltafels en verdiepende voorbereidingssessies t.b.v. vernieuwing Ontwikkel- en Resultaatovereenkomsten jeugdhulp regio Haaglanden
Beschreibung: Het Servicebureau Jeugdhulp Haaglanden en het Programmabureau Jeugdhulp Haaglanden faciliteren de beoogde vernieuwing van de Ontwikkel- en Resultaatovereenkomsten en gaan hierover graag met betrokken jeugdhulpaanbieders in gesprek. Daartoe willen zij de bestaande leer- en ontwikkeltafels, die op grond van artikel 5 van de Ontwikkelovereenkomsten maandelijks worden georganiseerd, benutten. Deze leer- en ontwikkeltafels vinden doorgaans iedere derde donderdag van de maand plaats en zijn bijeenkomsten waaraan de H9 gemeenten (Den Haag, Delft, Zoetermeer, Westland, Pijnacker-Nootdorp, Leidschendam-Voorburg, Wassenaar, Rijswijk en Midden-Delfland), het Servicebureau Jeugdhulp Haaglanden, het Programmabureau Jeugdhulp, gecontracteerde jeugdhulpaanbieders en andere betrokken stakeholders deelnemen. De leer- en ontwikkeltafels vinden doorgaans fysiek op locatie plaats. In het kader van de vernieuwing van de Ontwikkel- en Resultaatovereenkomsten worden via deze weg ook geïnteresseerde jeugdhulpaanbieders die op dit moment nog niet voor één of meerdere segmenten zijn gecontracteerd uitgenodigd om mee te denken en actief deel te nemen aan de leer- en ontwikkeltafels en/of de verdiepende voorbereidingssessies. Zie voor mee informatie het document "Uitnodiging Ontwikkeltafels en verdiepende sessies" 1,00 EURO
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Servicebureau Jeugdhulp Haaglanden en het Programmabureau Jeugdhulp Haaglanden faciliteren de beoogde vernieuwing van de Ontwikkel- en Resultaatovereenkomsten en gaan hierover graag met betrokken jeugdhulpaanbieders in gesprek. Daartoe willen zij de bestaande leer- en ontwikkeltafels, die op grond van artikel 5 van de Ontwikkelovereenkomsten maandelijks worden georganiseerd, benutten. Deze leer- en ontwikkeltafels vinden doorgaans iedere derde donderdag van de maand plaats en zijn bijeenkomsten waaraan de H9 gemeenten (Den Haag, Delft, Zoetermeer, Westland, Pijnacker-Nootdorp, Leidschendam-Voorburg, Wassenaar, Rijswijk en Midden-Delfland), het Servicebureau Jeugdhulp Haaglanden, het Programmabureau Jeugdhulp, gecontracteerde jeugdhulpaanbieders en andere betrokken stakeholders deelnemen. De leer- en ontwikkeltafels vinden doorgaans fysiek op locatie plaats. In het kader van de vernieuwing van de Ontwikkel- en Resultaatovereenkomsten worden via deze weg ook geïnteresseerde jeugdhulpaanbieders die op dit moment nog niet voor één of meerdere segmenten zijn gecontracteerd uitgenodigd om mee te denken en actief deel te nemen aan de leer- en ontwikkeltafels en/of de verdiepende voorbereidingssessies. Zie voor mee informatie het document "Uitnodiging Ontwikkeltafels en verdiepende sessies"
Interne Kennung: 1