2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa mebli na potrzeby jednostek Politechniki Lubelskiej. Podział na części"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli na wyposażenie jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Przedmiotowe postępowanie podzielone jest na części: Część 1: Dostawa, montaż oraz rozmieszczenie mebli w Laboratorium Budownictwa WBiA, Część 2: Dostawa foteli do Laboratorium Budownictwa WBiA Część 3: Zakup mebli laboratoryjnych do Katedry Elektroniki i Technik Informacyjnych WEiI, Część 4: Zakup biurka i fotela dla osób z niepełnosprawnościami, do Centrum Informacji Naukowo – Technicznej, Część 5: Dostawa zestawu mebli specjalistycznych do laboratorium Internetu Rzeczy Katedry Informatyki WEiI Część 6: Dostawa i montaż mebli do sali 214 Wydziału Mechanicznego, Część 7: Taborety do Laboratorium Dydaktycznego Katedry Elektrotechniki i Technologii Inteligentnych WEiI Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: AP-272-PN-36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1086649. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdz. 11 SWZ. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Na ofertę składają się: 1) Wypełniony Formularz ofertowy (w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) zgodny ze wzorem formularza stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz jego integralna część tj. Formularz cenowy. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego (w szczególności należy w nim podać m.in. typ, model oferowanego urządzania oraz nazwę producenta) oraz załączyć właściwy formularze cenowy. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego i formularza cenowego dla danej części. UWAGA: Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu Cenowym (2a-2g) dla danej części, na którą składa ofertę, Producenta i model oferowanych mebli. W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże danych identyfikujących oferowany mebel/krzesło Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp (dotyczy to część 3, 6 i 7). Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. 25 SWZ. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez wykonawcę nazw podwykonawców, jeżeli są już znani. Informacji należy udzielić na formularzu ofertowym – Załącznik nr 2 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39112000 Stühle, 39121100 Schreibtische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39157000 Teile für Möbel, 39151000 Diverse Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, montaż oraz rozmieszczenie mebli w Laboratorium Budownictwa WBiA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39121100 Schreibtische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39157000 Teile für Möbel, 39151000 Diverse Möbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa foteli do Laboratorium Budownictwa WBiA
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup mebli laboratoryjnych do Katedry Elektroniki i Technik Informacyjnych WEiI
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup biurka i fotela dla osób z niepełnosprawnościami do Centrum Informacji Naukowo – Technicznej
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa wykonanego na wymiar zestawu mebli specjalistycznych do laboratorium Internetu Rzeczy Katedry Informatyki WEiI
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Taborety do Laboratorium Dydaktycznego Katedry Elektrotechniki i Technologii Inteligentnych WEiI
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa i montaż mebli do sali 214 Wydziału Mechanicznego
Interne Kennung: Część 6