See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van voorschriftplichtige geneesmiddelen, niet-terugbetaalbare geneesmiddelen en (para)-farmaceutische producten & verzorgingsproducten en bijhorende dienstverlening
Beschreibung: De overheidsopdracht wordt uitgeschreven door Dienstverleningscentrum De Branding waak vzw, verder ook aangeduid als de aanbesteder. Het betreft een overheidsopdracht voor leveringen zoals verder bepaald in dit opdrachtdocument en heeft tot doel de aanstelling van een opdrachtnemer, ook ondernemer genoemd. Onderhavige overheidsopdracht betreft een raamovereenkomst voor een opdracht van leveringen voor voorschriftplichtige geneesmiddelen, niet-terugbetaalbare geneesmiddelen en (para-)farmaceutische producten & verzorgingsproducten en bijhorende dienstverlening. De overeenkomst heeft een looptijd van 4 jaar en kan 1 keer verlengd worden met 2jaar. De overeenkomst heeft dus een maximale duurtijd van 6 jaar. De technische specificaties van de opdracht kunnen teruggevonden worden in "Technische specificaties".
Interne Kennung: BR/2026/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1