2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů IBM
Beschreibung: Předmětem plnění rámcové dohody je nákup licencí a podpory k softwarovým produktům společnosti IBM a souvisejících služeb pro centrálního zadavatele a pověřující zadavatele, a to konkrétně nákup: 1) licencí ke všem softwarovým produktům společnosti IBM zařazených do licenčního modelu IBM Passport, 2) podpory k novým i stávajícím softwarovým produktům společnosti IBM uvedeným pod bodem 1 výše; 3) vymezených licenčních balíků nabízených ve zvláštním licenčním modelu IBM International Passport Advantage Agreement Special Terms Adendum (IIPAASTA) k softwarovým produktům IBM; 4) poskytování předprodejního poradenství pro centrálního zadavatele a pověřující zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 24314-2020
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů IBM (souhrn 1Q 2025) - GC System a.s.
Interne Kennung: RD IBM MV-96109-71/VZ-2020
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0010
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů IBM (souhrn 1Q 2025) - TOTAL SERVICE a.s.