246473-2026 - Wettbewerb
Belgien – Medizinische Geräte – raamovereenkomst voor leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhoud van APPARATUUR voor NEURONAVIGATIE alsook het leveren van bijhorende instrumenten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelraamovereenkomst voor leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhoud van APPARATUUR voor NEURONAVIGATIE alsook het leveren van bijhorende instrumenten
Beschreibungraamovereenkomst voor leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhoud van APPARATUUR voor NEURONAVIGATIE alsook het leveren van bijhorende instrumenten
Interne KennungAD neuronavigatie
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
5. Los
LosLOT-0001
TitelAD neuronavigatie - 1
BeschreibungPerceel 1: Een toestel voor craniale en spinale neuronavigatie
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelAD neuronavigatie - 2
BeschreibungPerceel 2: Een toestel voor NKO
Interne Kennung2