2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi hotelarsko- gastronomicznej z wynajęciem sal konferencyjnych na potrzeby międzynarodowego szkolenia XX International Tool Fair.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarsko- gastronomicznej z wynajęciem sal konferencyjnych na potrzeby międzynarodowego szkolenia XX International Tool Fair. Zamawiający planuje, że wydarzenie odbędzie się w dniach: 18-23 października 2026 r. Zamawiający dopuszcza zmianę terminów wydarzenia w czasie trwania umowy – zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy. Ostateczny termin zostanie potwierdzony na 14 dni przed planowanym terminem.
Interne Kennung: DZP.261.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZP.261.31.2026