2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi zabezpieczenia gospodarczo-technicznego w Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz czterech sądach rejonowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi zabezpieczenia gospodarczo-technicznego w poniższych lokalizacjach: • Sąd Okręgowy w Łodzi: - Budynek A z siedzibą przy pl. Dąbrowskiego 5 w Łodzi, - Budynek B z siedzibą przy ul. Narutowicza 64 w Łodzi, - Archiwum Zakładowe przy ul. Wydawniczej 10 w Łodzi, - I Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów przy ul. Łagiewnickiej 54/56 w Łodzi, - II Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów przy ul. Kopernika 16 w Skierniewicach • Sąd Rejonowy w Brzezinach: - ul. Waryńskiego 32, - ul. Waryńskiego 34, • Sąd Rejonowy w Łęczycy: - ul. Konopnickiej 16, • Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej: - ul. Zamkowa Wola 31, - ul. Kościuszki 17, • Sąd Rejonowy w Łowiczu: - ul. Kaliska 1/3. 2. Zamawiający wymaga od Wykonawcy posiadania: 2.1. aktualnego certyfikatu zarządzania bezpieczeństwem informacji, zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 27001:2017 „ISO” określającego wymagania związane z ustanowieniem i zarządzaniem systemem bezpieczeństwa informacji. 3. Zamawiający do realizacji umowy, wymaga minimum 5 pracowników, posiadających następujące kwalifikacje: - certyfikat ukończenia kursu pracownika zabezpieczenia technicznego; - certyfikat ukończenia szkolenia z obsługi i serwisu systemu kontroli dostępu „SKD AutoID” używanego przez Zamawiającego - certyfikat ukończenia szkolenia SEP G1 - uprawnienia do pracy na wysokości do 3 metrów.
Vorherige Bekanntmachung: 9398-2026
Interne Kennung: ZP.XXVII.261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi zabezpieczenia gospodarczo-technicznego w Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz czterech sądach rejonowych