2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování dokumentace pro povolení záměru a dokumentace pro provádění stavby MŠ Kostice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování dokumentace pro povolení záměru, dokumentace pro provádění stavby a autorský dozor. Podkladem pro vypracování předmětu plnění je architektonická studie zpracovaná společností MAAUS, s.r.o., Gorkého 51/1, 602 00 Brno, IČ: 09613111, DIČ: CZ09613111, Ing. arch. Miroslava Zadražilová, srpen 2025. Navrhovaná stavba mateřské školy je řešena s maximální kapacitou odpovídající 3 třídám mateřské školy a 1 dětské skupině. Zadavatel požaduje, aby v rámci zpracování dokumentace pro provádění stavby, a zejména při zpracování soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr byly jednotlivé stavební objekty rozčleněny tak, aby mohly být samostatně realizovány pouze 2. třídy mateřské školy. Zadavatel tak bude moci pružně reagovat na aktuální demografický vývoj, provozní potřeby obce a dostupné finanční zdroje v daném čase realizace. Předmět veřejné zakázky bude dodavatelem realizován v souladu s obecně závaznými právními předpisy. Konkrétní požadavky na předmět plnění jsou popsány v Návrhu Smlouvy o dílo (Část II Obchodní podmínky).
Interne Kennung: Zpracování dokumentace pro povolení záměru a dokumentace pro provádění stavby MŠ Kostice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001