See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów antyodorowych z podziałem na zadania.
Beschreibung: - Zadanie nr 1: Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. „mgłę antyodorową” w dodatnic temperaturach. - Zadanie nr 2: Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. „suchą mgłę antyodorową” w ujemnych temperaturach otoczenia (niezamarzający do temperatury -30oC). - Zadanie nr 3: Dostawa preparatu do neutralizacji uciążliwych zapachów z odpadów tzw. „skratek” powstających po mechanicznym oczyszczaniu ścieków na kratkach. - Zadanie nr 4: Dostawa preparatu do neutralizacji uciążliwych zapachów pochodzących z przefermentowanych osadów ściekowych. - Zadanie nr 5: Dostawa koncentratu antyodorowego do opryskiwania lub polewania miejsc generujących wydzielanie substancji złowonnych oraz koncentratu antyodorowego do przygotowania wodnego roztworu roboczego używanego w zamgławiaczu typu „mokra bariera”.
Vorherige Bekanntmachung: 831546-2025
Interne Kennung: 02075/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D//2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. „mgłę antyodorową” w dodatnich temperaturach.
Beschreibung: Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. „mgłę antyodorową” w dodatnich temperaturach (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ)
Interne Kennung: 02075/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D//2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. „suchą mgłę antyodorową” w ujemnych temperaturach otoczenia (niezamarzający do temperatury -30oC).
Beschreibung: Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. „suchą mgłę antyodorową” w ujemnych temperaturach otoczenia (niezamarzający do temperatury -30oC). (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ)
Interne Kennung: 02075/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D//2025 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawa preparatu do neutralizacji uciążliwych zapachów z odpadów tzw. „skratek” powstających po mechanicznym oczyszczaniu ścieków na kratkach.
Beschreibung: Dostawa preparatu do neutralizacji uciążliwych zapachów z odpadów tzw. „skratek” powstających po mechanicznym oczyszczaniu ścieków na kratkach (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ)
Interne Kennung: 02075/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D//2025 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Dostawa preparatu do neutralizacji uciążliwych zapachów pochodzących z przefermentowanych osadów ściekowych.
Beschreibung: Dostawa preparatu do neutralizacji uciążliwych zapachów pochodzących z przefermentowanych osadów ściekowych (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ)
Interne Kennung: 02075/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D//2025 zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Dostawa koncentratu antyodorowego do opryskiwania lub polewania miejsc generujących wydzielanie substancji złowonnych oraz koncentratu antyodorowego do przygotowania wodnego roztworu roboczego używanego w zamgławiaczu typu „mokra bariera”.
Beschreibung: Dostawa koncentratu antyodorowego do opryskiwania lub polewania miejsc generujących wydzielanie substancji złowonnych oraz koncentratu antyodorowego do przygotowania wodnego roztworu roboczego używanego w zamgławiaczu typu „mokra bariera” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ)
Interne Kennung: 02075/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D//2025 zad.5