See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane „Gazyfikacja Mierzei Wiślanej” realizowane w ramach projektu pn. „Budowa gazociągu Kolnik-Elbląg wraz z gazyfikacją Mierzei Wiślanej”
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: 1. budowa: 1.1. gazociągu ś/c dn225PE RC, L= ok. 46.660 [m]; 1.2. gazociągu ś/c dn110PE RC L= ok. 8.211 [m]; 1.3. gazociągu ś/c dn63PE RC L= ok. 3.843 [m]; - zgodnie z Projektem; 2. dostawa i montaż tablic informacyjnych FEnIKS wraz z oświetleniem solarnym LED - realizacja w ramach projektu „Budowa gazociągu Kolnik-Elbląg wraz z gazyfikacją Mierzei Wiślanej” z dofinansowaniem ze środków Programu FEnIKS 2021-2027- 3 szt. – wraz z uzyskaniem niezbędnych zgód i pozwoleń, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik Nr 2 do Umowy; 3. dostawa mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane; 4. wykonanie prac towarzyszących budowie, o których mowa w pkt 1) OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 480537-2025
Interne Kennung: 2025/WG00/WUP-000095
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück