2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Pořízení NDR + SIEM + logmanagement řešení“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: • Dodávka řešení pro sběr a vyhodnocování logů (SIEM + log management), • dodávka řešení bezpečnostního monitoringu interní sítě (NDR), • dodávka HW appliance, • analýza prostředí kupujícího a vypracování implementačního postupu a popis cílového stavu, • instalace a implementace, • školení, • podpora.
Interne Kennung: VZ/14/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Řešení pro sběr a vyhodnocování logů - SIEM + log management
Beschreibung: Dodavatelem nabízené řešení musí splňovat minimální technické požadavky uvedené v Příloze č. 7 Zadávací dokumentace (Technická specifikace a požadavky na funkcionality a vlastnosti nabízeného řešení pro Část 1).
Interne Kennung: ČÁST 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil právo prodloužit poskytování služeb podpory o 12 měsíců.
Los: LOT-0002