2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling en verwerking
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst het in stand houden de gezondheid en het welzijn van de inwoners van de gemeente Best. Een schoon milieu is daarbij van essentieel belang. De Wet milieubeheer (Wm) is de belangrijkste milieuwet. Deze wet bepaalt welk wet-telijk gereedschap kan worden ingezet om het milieu te beschermen. In de Wet Milieubeheer is tevens vastgelegd dat gemeenten verplicht zijn om huishoudelijk afval van de inwoners in te zamelen en te laten verwerken. Elke gemeente mag zelf bepalen hoe zij dit doet. De gemeente Best schakelt hiervoor een marktpartij in.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000