See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenství pro Karlovarský kraj
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění realizace poradenských programů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání ve smyslu § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů. Poradenské programy budou realizovány na základě rámcových dohod uzavřených pouze s jedním vítězným dodavatelem na každou dílčí část veřejné zakázky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů rozdělena (dále jen ZZVZ) do 17 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: bližší specifikace uvedena v NEN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Motivační program - Mariánské Lázně
Beschreibung: Motivační program k využívání digitálních technologií. Cílem poradenského programu je aktivizovat a motivovat klienta pro uplatnění na trhu práce, posílení vědomí vlastní hodnoty a odvahy ke změně své situace s využitím digitálních technologií.
Interne Kennung: 009
Los: LOT-0010
Titel: Motivační program - Aš
Interne Kennung: 010
Los: LOT-0002
Titel: Bilanční diagnostika - Sokolov
Beschreibung: Bilanční diagnostika jako poradenský proces s využitím komplexních odborných diagnostických metod směřuje k optimálnímu využití schopností a potenciálu člověka při jeho pracovním uplatnění. Psycholog se pomocí bilanční diagnostiky snaží zjistit co nejvhodnější využití schopností, dovedností, zájmů a motivace klienta pro jeho optimální začlenění na trhu práce.
Interne Kennung: 002
Los: LOT-0016
Titel: Poradenský program - Mariánské Lázně
Beschreibung: Poradenský program se základy práce na PC. Poradenský program se základy práce na PC se uskutečňuje formou skupinového poradenství. Hlavní náplní programu je výuka základů práce na PC, pro nácvik a upevnění potřebných dovedností jsou zařazovány zejména aktivity směřující k efektivnímu vyhledávání vhodných pracovních pozic.
Interne Kennung: 016
Los: LOT-0015
Titel: Poradenský program - Cheb
Interne Kennung: 015
Los: LOT-0014
Titel: Poradenský program - Kraslice
Interne Kennung: 014
Los: LOT-0013
Titel: Poradenský program - Sokolov
Interne Kennung: 013
Los: LOT-0012
Titel: Poradenský program - Ostrov
Interne Kennung: 012
Los: LOT-0011
Titel: Poradenský program - Karlovy Vary
Interne Kennung: 011
Los: LOT-0017
Titel: Poradenský program - Aš
Interne Kennung: 017
Los: LOT-0001
Titel: Bilanční diagnostika - Karlovy Vary
Interne Kennung: 001
Los: LOT-0008
Titel: Motivační program - Cheb
Interne Kennung: 008
Los: LOT-0007
Titel: Motivační program - Kraslice
Interne Kennung: 007
Los: LOT-0006
Titel: Motivační program - Sokolov
Interne Kennung: 006
Los: LOT-0005
Titel: Motivační program - Ostrov
Interne Kennung: 005
Los: LOT-0004
Titel: Motivační program - Karlovy Vary
Interne Kennung: 004
Los: LOT-0003
Titel: Bilanční diagnostika - Cheb
Interne Kennung: 003