2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa gadżetów promocyjnych – torby i podkładki pod myszki
Interne Kennung: OR-D-III.272.36.2026.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18936000 Textilbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237220 Mausunterlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I torby bawełniane
Beschreibung: Wykonanie i dostawa ekologicznych toreb bawełnianych - torba bawełniana - kolor fioletowy; torba bawełniana zamykana na zamek - kolor fioletowy (wymiar 48x40); torba bawełniana zamykana na zamek - kolor fioletowy (wymiar 60x40); torba bawełniana zamykana na zamek - kolor czerwony; torba bawełniana zamykana na zamek - kolor jagodowy; torba bawełniana zamykana na zamek - kolor brązowy; torba bawełniana - kolor brązowy
Interne Kennung: OR-D-III.272.36.2026.AB I
Los: LOT-0002
Titel: Część II podkładki pod myszki
Beschreibung: Wykonanie i dostawa podkładek pod myszki
Interne Kennung: OR-D-III.272.36.2026.AB II
Haupteinstufung (cpv): 30237220 Mausunterlagen