2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soubor mycích zařízení pro mycí centrum CCP
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 1 kusu nové, nerepasované, dosud nepoužívané, plně funkční tunelové myčky na chovné nádoby a víka, 1 kusu nové, nerepasované, dosud nepoužívané, plně funkční prokládací komorové myčky stojanů a laboratorního vybavení, 1 kusu nového, nerepasovaného, dosud nepoužívaného, plně funkčního mycího automatu na napájecí láhve a nerezová pítka a 1 kusu nové, nerepasované, dosud nepoužívané, plně funkční kabinetové myčky na chovné nádoby a laboratorní vybavení. V sídle zadavatele v Praze 4 Krči půjde o mycí zařízení do prostor v budově CH, místnost 34/33. V případě mycích zařízení dodávaných na detašované pracoviště Zadavatele ve Vestci půjde o pořízení tří mycích zařízení, která budou instalována v budově SO.002 v místnosti č. 124 a nahradí aktuálně používané technologie. Nutná technologická úprava rozvodů médií v této místnosti není předmětem této veřejné zakázky. Bližší požadavky na předmět plnění veřejné zakázky jsou v podrobnostech uvedeny v příloze č. 3 ZD, která vyplněná bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy.
Interne Kennung: VZ 24/864 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90924000 Ausräucherung, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pokud v průběhu plnění dojde ke změně sazeb DPH. Rozhodným dnem pro případnou změnu nabídkové ceny z důvodu změny DPH je den uskutečnění zdanitelného plnění.