See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Zamówienie zostanie udzielone w 7/siedmiu częściach. Częścią zamówienia jest rozdział: Rozdział 1 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Ogrodowa 10, 15-027 Białystok (LB); Rozdział 2 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. M. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia (LG);Rozdział 3 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce (LK); Rozdział 4 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin (LL); Rozdział 5 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 19, 10-282 Olsztyn (LO); Rozdział 6 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań (LP); Rozdział 7 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa (LW). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Dziale 3 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz w odnoszących się do poszczególnych części zamówienia formularzach warunków technicznych stanowiących odpowiednio załączniki nr 2A÷2G do SWZ.
Interne Kennung: BAD.241.2.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 15994200 Filterpapier, 33141310 Spritzen, 39225710 Flaschen, 39221130 Lebensmittelbehälter, 38437100 Pipetten, 44613400 Lagercontainer, 38720000 Stechuhren, 19520000 Kunststoffprodukte, 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 24951000 Schmierfette und Schmiermittel, 38437110 Pipettenspitzen, 38437120 Pipettenständer, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38432000 Analysegeräte, 38412000 Thermometer, 33192500 Reagenzgläser, 18424300 Einweghandschuhe, 42671100 Laborwerkzeugträger, 44514100 Werkzeuggriffe, 38310000 Präzisionswaagen, 44316400 Metallwaren, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 39224200 Bürsten, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 44165100 Schläuche, 33751000 Einwegwindeln, 38311210 Kalibrierungsgewichte, 31711140 Elektroden, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 38710000 Registrieruhren, 34312500 Dichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozdział 1 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Ogrodowa 10, 15-027 Białystok (LB).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Ogrodowa 10, 15-027 Białystok. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ
Interne Kennung: Rozdział1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 15994200 Filterpapier, 33141310 Spritzen, 38437100 Pipetten, 39225710 Flaschen, 39221130 Lebensmittelbehälter
Los: LOT-0002
Titel: Rozdział 2 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. M. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia (LG).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. M. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 15994200 Filterpapier, 33141310 Spritzen, 38437100 Pipetten, 44613400 Lagercontainer, 38720000 Stechuhren, 19520000 Kunststoffprodukte, 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 24951000 Schmierfette und Schmiermittel, 38437110 Pipettenspitzen, 38437120 Pipettenständer, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38432000 Analysegeräte, 38412000 Thermometer
Los: LOT-0003
Titel: Rozdział 3 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce (LK).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 33141310 Spritzen, 38437120 Pipettenständer, 33192500 Reagenzgläser, 18424300 Einweghandschuhe, 38437120 Pipettenständer, 42671100 Laborwerkzeugträger, 44514100 Werkzeuggriffe, 38310000 Präzisionswaagen
Los: LOT-0004
Titel: Rozdział 4 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin (LL).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437120 Pipettenständer, 33192500 Reagenzgläser, 38437120 Pipettenständer, 19520000 Kunststoffprodukte, 44316400 Metallwaren, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 39224200 Bürsten, 15994200 Filterpapier
Los: LOT-0005
Titel: Rozdział 5 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 16, 10-282 Olsztyn (LO).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 16, 10-282 Olsztyn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2E do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 33192500 Reagenzgläser, 38437110 Pipettenspitzen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33141310 Spritzen
Los: LOT-0006
Titel: Rozdział 6 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań (LP).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2F do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437110 Pipettenspitzen, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 38437100 Pipetten, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 19520000 Kunststoffprodukte, 44165100 Schläuche, 33751000 Einwegwindeln, 38412000 Thermometer, 38311210 Kalibrierungsgewichte
Los: LOT-0007
Titel: Rozdział 7 – dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa (LW).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła, materiałów eksploatacyjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2G do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437110 Pipettenspitzen, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 15994200 Filterpapier, 31711140 Elektroden, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 38710000 Registrieruhren, 34312500 Dichtungen