2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectuur Repository
Beschreibung: Gemeente Helmond is op zoek naar een leverancier voor het leveren van een Architectuur Repository. Zie leidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Helmond is op zoek naar een leverancier voor het leveren van een Architectuur Repository.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar. Optioneel kan gemeente Helmond eenzijdig besluiten de overeenkomst met twee maal twee (2) jaar te verlengen. De maximale looptijd van de overeenkomst is daarmee acht (8) jaren.