See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowych w podziale na 22 zadania (pakiety). Niniejsze ogłoszenie dotyczy Zadań (pakietów) nr 1-15.
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 1
Beschreibung: Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Łącznik „T” do podawania tlenu –wczepiany w układ do respiratorów Ventilogic szt 200
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2 : IGŁY DO ZNIECZULEŃ I BIOOPSJI Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego typ Standard -22G x 88 -90mm z igłą prowadzącą szt. 20 2. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego typ Standard -25G x 88 -90mm z igłą prowadzącą szt. 20 3. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego typ Standard -26G x 88 -90mm z igłą prowadzącą szt. 20 4. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego typ Standard -27G x 88 -90mm z igłą prowadzącą szt. 20 5. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego przewężone typ PENCIL-POINT 26G x90mm z igłą prowadzącą szt. 800 6. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego przewężona typ PENCIL-POINT 27G x103mm z igłą prowadzącą, z wbudowanym, dobrze widocznym z każdej strony igły pryzmatem, zmieniającym barwę natychmiast po wypełnieniu płynem mózgowo-rdzeniowym. Konstrukcja uchwytów. która po wprowadzeniu igły w prowadnice skraca długość roboczą igły podpajęczej o mniej niż 12mm. szt. 15 7. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego przewężone typ PENCIL-POINT 27G x90mm z igłą prowadzącą szt. 400 8. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego przewężone typ PENCIL-POINT26G x103mm z igłą prowadzącą szt. 20 9. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego przewężone typ PENCIL-POINT26G x115mm z igłą prowadzącą o średnicy 20G x 38 mm szt. 10 10. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego przewężone typ PENCIL-POINT27G x115mm z igłą prowadzącą o średnicy 20G x 38 mm szt. 10 11. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego przewężone typ PENCIL-POINT25G x115mm z igłą prowadzącą o średnicy 20G x 38mm szt. 20 12. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego typ PENCIL-POINT-25G x 88-90mm z igłą prowadzącą szt. 200 13. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego typ PENCIL-POINT-25G x 103 mm z igłą prowadzącą szt. 30 14. igła do punkcji lędźwiowej 0,70x75mm/-22Gx3” szt. 20 15. igła do punkcji lędźwiowej 0,90x88mm-20Gx3 1/2” szt. 20 16. igła do punkcji lędźwiowej 1,2x 88-90 18GA 3,50IN szt. 500
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3 : ZESTAWY DO ZNIECZULEŃ Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Zestaw mini do znieczuleń zewnątrzoponowych (igła Tuohy , strzykawka niskooporna, cewnik ZO,filtr ZO,łącznik i prowadnik) 16G/11 cm szt. 2 2. Zestaw mini do znieczuleń zewnątrzoponowych (igła Tuohy , strzykawka niskooporna, cewnik ZO,filtr ZO,łącznik i prowadnik) 18G/11 cm szt. 2
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 4
Beschreibung: Pakiet nr 4 : Kołnierze ortopedyczne Lp. przedmiot zamówienia Wymiary dł / h j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Kołnierz ortopedyczny stabilizujący typu NELSON 36-40 cm M szt. 7 2. Kołnierz ortopedyczny stabilizujący typu NELSON 42-45 cm L szt. 7 3. Kołnierz ortopedyczny stabilizujący typu NELSON < 46 cm XL szt. 7
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 5
Beschreibung: Pakiet nr 5: USTNIKI DO ALKOMATU Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1.Ustniki jednorazowe do alkomatu Alco Sensor IV szt. 1500 2.Ustniki jednorazowe do alkomatu promiler ALT – 1 szt. 200
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 6
Beschreibung: Pakiet nr 6 : Wzierniki (laryngologia) Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość opakowań/rok cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Wziernik uszny jednorazowego użytku rozmiar 2,75 do otoskopu Riester 3010 op. 34 szt 10 2. Wziernik uszny jednorazowego użytku rozmiar 4,25 do otoskopu Riester 3010 op. 34 szt 20
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 7
Beschreibung: Pakiet nr 7: Akcesoria Ginekologiczne 1 Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Maska twarzowa do prowadzenia sztucznego oddechu wielokrotnego użytku typu CRP Pocket szt. 10
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 8
Beschreibung: Pakiet nr 8: Worki Stomijne Lp. przedmiot zamówienia j.m ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. worek stomijny jednoczęściowy otwarty, otwarty, przezroczysty, filtr okrągły,docięcie 10-50 mm, Maxi, delikatna wypukłość przylepca, miękki convex, kształt dopasowujący się do nierównych obszarów wokół stomii, wypukłośc 6mm szt 150 2. worek stomijny jednoczęściowy otwarty,przezroczysty, filtr okrągły 430 z uszkami do paska, docięcie 10-43 mm, Maxi, lekka wklęsłość przylepca, miękki convex, kształt dopasowujący się do nierównych obszarów wokół stomii, wypukłość 6mm szt 150 3. worek urostomijny jednoczęściowy, przezroczysty, 10-50 mm, Maxi,delikatna wypukłość, miękki convex, kształt dopasowujący się do nierównych obszarów wokół stomii, wypukłość 6mm, dla stomii wymagajacych dodatkowego zabezpieczenia, materiał tekstylny, wodood. szt 80
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 9
Beschreibung: Pakiet nr 9: Blok operacyjny Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. utleniona, regenerowana celuloza o działaniu hemostatycznym na bazie bawełny w formie żelu ; stosowana w zabiegach laparoskopowych. W zestawie strzykawka i kaniula . Poj 6 ml szt 50
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 10 : ZESTAWY DO PRZEZSKÓRNEJ TRACHEOTOMII METODĄ GRIGGSA Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Zestaw uzupełniający do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa z rurką 100/860 Blue Line Ultra Suctionaid z wbudowanym przewodem do odsysania i mankietem Soft-Seal – -bez peana- roz. 7 szt. 10 2. Zestaw uzupełniający do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa z rurką 100/860 Blue Line Ultra Suctionaid z wbudowanym przewodem do odsysania i mankietem Soft-Seal – -bez peana- roz. 8 szt. 15 3. Zestaw uzupełniający do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa z rurką 100/860 Blue Line Ultra Suctionaid z wbudowanym przewodem do odsysania i mankietem Soft-Seal – -bez peana- roz. 9 szt. 8
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 11: Czujniki przepływu Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Czujnik przepływu do respiratorów typu Event SZT. 12
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 12: Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Kateter do odsysania z żyły pępowinowej 6F szt. 10
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 13
Beschreibung: Pakiet nr 13 : Koncentraty Dializacyjne Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Bicarbonat 8,4 % kanister 6l op 200 2. Składnik kwaśny 178A kanister 6 l op 5 3. Składnik kwaśny 192A kanister 6l op 30 4. Składnik kwaśny 285A kanister 6l op 5 5. Składnik kwaśny 381A kanister 6l op 200 6. Składnik kwaśny 95 kanister 6l op 50 7. Składnik kwaśny 380 F kanister 6l op 5
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 14
Beschreibung: Pakiet nr 14 : Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Igła tętnicza z otworem bocznym o rozmiarze 16G szt. 50 2. Igła żylna z otworem bocznym o rozmiarze 16G szt. 50
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - zadanie (pakiet) nr 15
Beschreibung: Pakiet nr 15 : Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Krążki gumowe do ligatury hemoroidów ( opakowania 100 szt ) op. 5
Interne Kennung: Zadanie nr 15