2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej w Szpital w Szczecinku sp. z o.o. - część 4 Rozbudowa systemów informatycznych szpitala wraz zakupem wsparcia serwisowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest rozbudowa posiadanego oprogramowania HIS Kamsoft, dostawa systemu do elektronizacji zgód pacjenta, rozbudowa i integracja systemu PACS z PUI wraz w podniesieniem wersji przeglądarki Exchibeon 2. Szczegółowe warunki świadczenia usług oraz ilość licencji objętych wsparciem i aktualizacją zostały opisane w załączniku 2 do SWZ stanowiącym załącznik nr 1 do umowy. 3. Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania - Część 1 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala - Rozbudowa posiadanego oprogramowania KAMSOFT o nowe stanowiska, dostawa nowej wersji oprogramowania rozszerzonej o 9 nowych wzorów dokumentacji EDM oraz integrację z eKRN - Część 2 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa systemu do elektronizacji zgód pacjenta - Część 3 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala, – Dostawa i integracja użytkowanego systemu PACS firmy Pixel Technology - Integracja z PUI w zakresie automatycznego - RadiologyOS przekazywania danych obrazowych z urządzeń diagnostycznych do PUI, Podniesienie wersji użytkowanej przeglądarki Exhibeon v2 do wersji Exchibeon v3 z możliwością generowania obrazu 3D i możliwością rozbudowy o funkcje AI
Interne Kennung: 04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala - Rozbudowa posiadanego oprogramowania KAMSOFT o nowe stanowiska, dostawa nowej wersji oprogramowania rozszerzonej o 9 nowych wzorów dokumentacji EDM oraz integrację z eKRN
Beschreibung: Część 1 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala - Rozbudowa posiadanego oprogramowania KAMSOFT o nowe stanowiska, dostawa nowej wersji oprogramowania rozszerzonej o 9 nowych wzorów dokumentacji EDM oraz integrację z eKRN
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa systemu do elektronizacji zgód pacjenta
Beschreibung: Część 2 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa systemu do elektronizacji zgód pacjenta
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala, – Dostawa i integracja użytkowanego systemu PACS firmy Pixel Technology - Integracja z PUI w zakresie automatycznego - RadiologyOS przekazywania danych obrazowych z urządzeń diagnostycznych do PUI, Podniesienie wersji użytkowanej przeglądarki Exhibeon v2 do wersji Exchibeon v3 z możliwością generowania obrazu 3D i możliwością rozb
Beschreibung: Część 3 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala, – Dostawa i integracja użytkowanego systemu PACS firmy Pixel Technology - Integracja z PUI w zakresie automatycznego - RadiologyOS przekazywania danych obrazowych z urządzeń diagnostycznych do PUI, Podniesienie wersji użytkowanej przeglądarki Exhibeon v2 do wersji Exchibeon v3 z możliwością generowania obrazu 3D i możliwością rozbudowy o funkcje AI
Interne Kennung: Część 3