2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Na Pražské – Nástavba 1. stupně ZŠ - IT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka IT vybavení do odborných učeben základní školy v Pelhřimově.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör