246994-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové služby v objektech Památníku národního písemnictví
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby v objektech Památníku národního písemnictví
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění kompletních úklidových služeb spočívajících v provedení pravidelných úklidových prací a služeb v těchto objektech zadavatele: a) Centrální depozitář Litoměřice, Kamýcká 2293, Litoměřice Předměstí b) Petschkova vila, V Sadech 44/2, Praha 6 c) Pelléova (malá) vila, Pelléova 70/20, Praha 6 d) Letohrádek Hvězda + Hájenka, Obora Hvězda, Praha 6 - Liboc Detailní specifikace a rozsah předmětu veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 2 Zadávací dokumentace, tj. v závazném vzoru smlouvy na část A (dále jen „závazný vzor smlouvy A“) a v závazném vzoru smlouvy na část B (dále jen „závazný vzor smlouvy B“, závazný vzor smlouvy A a závazný vzor smlouvy B společně též jako „závazný vzor smlouvy“).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚklidové služby v objektech Památníku národního písemnictví - Část A
BeschreibungPoskytnutí úklidových služeb v objektech v místě Litoměřice (Centrální depozitář Litoměřice objekty 17 a 21)
Interne KennungČást A
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže specifikováno v čl. 2.8. ZD
LosLOT-0002
TitelÚklidové služby v objektech Památníku národního písemnictví - Část B
BeschreibungPoskytnutí úklidových služeb v objektech v místě Praha (Petschkova vila, Pelléova (malá) vila, Letohrádek Hvězda a Hájenka)
Interne KennungČást B