See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, sprzętu specjalistycznego oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń na potrzeby laboratoriów Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odczynników, sprzętu specjalistycznego oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń na potrzeby laboratoriów Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej 2.Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2, załącznik 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Wspólny słownik zamówień CPV: 33.69.65.00-0 Odczynniki laboratoryjne 33.69.63.00-0 Odczynniki chemiczne 33.14.00.00-3Materiały medyczne 38.43.45.60-9 Analizatory chemiczne 33.69.62.00 Odczynniki do badania krwi 33.19.25.00 Probówki
Interne Kennung: ZP/84/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Dostawa odczynników, sprzętu specjalistycznego oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń na potrzeby laboratoriów Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: 1. określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% wielkości świadczenia przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. 2.określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów wynikających z braku możliwości przewidzenia liczby planowanych zabiegów, badań czy leczonych pacjentów. 3.powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. 4. W przypadku uruchomienia prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcją będzie obliczone na podstawie cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie . 5.Uruchomienie prawa opcji, poprzez rozszerzenie lub zwiększenie zakresu zamówienia wymaga złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. 6. Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 50% wartości brutto umowy. 7. Prawo opcji nie jest źródłem zobowiązań Zamawiającego w momencie udzielania zamówienia podstawowego. 8. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w czasie trwania umowy o zamówienie podstawowe. Skorzystanie z prawa opcji, poprzez zwiększenie przedmiotu zamówienia uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. 9. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego wykonania na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz w niniejszej umowie. 10. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie i oczekiwanie skorzystania z prawa opcji.