247033-2025 - Ergebnis
Tschechien – Ausrüstung für Physiotherapie – Dodávka rehabilitačních přístrojů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka rehabilitačních přístrojů
BeschreibungPředmětem kupní smlouvy je provedení, dodávka, instalace a zprovoznění přístrojové techniky pro zadavatele
Interne KennungDodávka rehabilitačních přístrojů
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1: Přístroj pro vertikalizaci a mobilizaci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka motorizovaného přístroje ke klinickému použití určeného pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci osobám se zdravotním postižením
Interne Kennungčást 1: Přístroj pro vertikalizaci a mobilizaci
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel vymezuje v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ změnu závazku, která bude zadána v souladu s ust. § 222 ZZVZ. V případě, že s vybraným dodavatelem v průběhu realizace předmětu zakázky dojde k předčasnému ukončení smluvního vztahu, vyhrazuje si zadavatel právo vyzvat dodavatele (kteří se účastnili zadávacího řízení a splňují kvalifikační předpoklady) na dalších místech dle hodnotícího kritéria k uzavření smlouvy za podmínek stanovených v jejich nabídce. Výzva bude probíhat při respektování pořadí hodnotitelných nabídek dle hodnotícího kritéria.
LosLOT-0002
Titelčást 2: Trenažér chůze
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka trenažeru chůze
Interne Kennungčást 2: Trenažér chůze
LosLOT-0003
Titelčást 3: Přístroj pro funkční rehabilitaci ramenního a loketního kloubu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka přístroje určeného pro funkční rehabilitaci ramenního a loketního kloubu
Interne Kennungčást 3: Přístroj pro funkční rehabilitaci ramenního a loketního kloubu
LosLOT-0004
Titelčást 4: Přístroj pro rehabilitaci pacientů se sníženou funkcí v oblasti horní končetiny, ruky a prstů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka přístroje nabízejícího interaktivní zpětnovazebné prostředí pro rehabilitaci pacientů se sníženou funkcí v oblasti horní končetiny, ruky a prstů
Interne Kennungčást 4: Přístroj pro rehabilitaci pacientů se sníženou funkcí v oblasti horní končetiny, ruky a prstů
LosLOT-0005
Titelčást 5: Aktivně pasivní motodlaha kolenního a kyčelního kloubu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka programovatelné aktivně pasivní motodlahy kolenního a kyčelního kloubu řízené dálkovým ovladačem
Interne Kennungčást 5: Aktivně pasivní motodlaha kolenního a kyčelního kloubu
LosLOT-0006
Titelčást 6: Přístroj pro střídavou (tepelnou a chladovou) terapii
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka přístroje pro střídavou terapii (chladovou a tepelnou)
Interne Kennungčást 6: Přístroj pro střídavou (tepelnou a chladovou) terapii