247052-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Wsparcie systemu ratownictwa jednostki OSP Wyżne poprzez zakup specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWsparcie systemu ratownictwa jednostki OSP Wyżne poprzez zakup specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyżnem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 7 do SWZ. Zadanie współfinansowane jest w ramach Priorytetu FEPK.02 FEPK.02 Energia i środowisko, Działanie FEPK.02.05 Adaptacja do zmian klimatu, Typy projektów: Rozwijanie systemów ratownictwa (zakup sprzętu oraz pojazdów do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii chemiczno-ekologicznych).
Interne KennungZP.OSP.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001