247127-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – RD - Opravy štěrkových cest na divizi Mimoň, 2024-2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD - Opravy štěrkových cest na divizi Mimoň, 2024-2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s více dodavateli na provedení stavebních prací spočívajících v lokálních opravách výtluků a děr na štěrkových komunikacích ve správě divize Mimoň. Jedná se o souhrnné kvartální oznámení za 1Q 2025.
Interne KennungVLS-NAK-2023-967-1900
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrenszjednodušené podlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s více dodavateli na provedení stavebních prací spočívajících v lokálních opravách výtluků a děr na štěrkových komunikacích ve správě divize Mimoň. Jedná se o souhrnné kvartální oznámení za 1Q 2025. Jedná se o 1 minitendr.