2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfswagens Diemen
Beschreibung: De opdracht betreft het aanschaffen van vier bedrijfswagens. Drie bedrijfswagens hebben een diesel aandrijving en één bedrijfswagen heeft 100% elektrische aandrijving. De voertuigen worden in gebruik genomen door team Wijkbeheer van de gemeente Diemen. De bedrijfswagens worden gebruikt voor korte ritten binnen de gemeente van niet meer dan 30 kilometer per keer, meerdere keren per dag. Het verwachte gemiddelde gebruik van de bedrijfswagens is 10.000 km/jaar. De drie diesel aangedreven bedrijfswagens dienen onder alle weersomstandigheden beschikbaar te zijn, aangezien ze ook gebruikt gaan worden voor gladheidsbestrijding. Naast de aanschaf van de bedrijfswagens dienen de bedrijfswagens aangepast te worden conform de gestelde eisen. Vier bedrijfswagens
Interne Kennung: 202407 PRJ2400152
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drie diesel aangedreven bestelauto’s
Beschreibung: Drie diesel aangedreven bestelauto’s met enkele of dubbele cabine, achterwaarts kippende open laadbak, met een maximale voertuigmassa van 5.000 kg. Drie bedrijfswagens
Interne Kennung: 1