See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van tractoren
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van twee breedspoortractoren (Perceel 1 en Perceel 2) inclusief alle vereiste voorzieningen, documentatie, instructies en aftersales zoals omschreven in het Programma van Eisen (Bijlage 1). zie aanbestedingsstukken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Breedspoortractor voor algemene inzet
Beschreibung: Breedspoortractor voor algemene inzet zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Breedspoortractor voor gladheidsbestrijding en maaizuigcombi
Beschreibung: Breedspoortractor voor gladheidsbestrijding en maaizuigcombi.
Interne Kennung: 2