247185-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern – Modernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
BeschreibungModernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
Interne KennungDZP-271-2-39/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie: podstawa prawna: art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach: jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. podstawa faktyczna: Powyższe wynika z konieczności rozliczenia dotacji celowej udzielonej na podstawie umowy o dofinansowanie. Tak oznaczony termin krańcowy wykonania i rozliczenia Umowy jest okolicznością niezależną od Zamawiającego.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
LosLOT-0001
TitelModernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie
BeschreibungModernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie