See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Prisma Panningen - Desktops en toebehoren
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de levering van desktops en toebehoren ten behoeven van Stichting Prisma Panningen. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Desktops.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000