2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tworzenie i rozwój e-usług publicznych – w ramach projektu przewidzianego do dofinansowania środkami unijnymi p. n. „Rozwój zaawansowanych cyfrowych usług publicznych administracji geodezyjnej w Mieście Dąbrowa Górnicza”
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia stanowi zadanie pod nazwą: Tworzenie i rozwój e-usług publicznych – w ramach projektu przewidzianego do dofinansowania środkami unijnymi p. n. „Rozwój zaawansowanych cyfrowych usług publicznych administracji geodezyjnej w Mieście Dąbrowa Górnicza”, obejmujący: 1.1. Utworzenie e-usług publicznych Wydziału Geodezji i Kartografii; 1.2.Digitalizację danych zasobu geodezyjnego i kartograficznego; 1.3.Zakup platformy informatycznej na potrzeby cyfryzacji procesów back-office; 1.4. Zakup platformy informatycznej na potrzeby cyberbezpieczeństwa; 1.5. Szkolenia z rozbudowy systemu; 1.6. Udzielenie gwarancji na okres zgodny z ofertą. 2. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia dla głównych jego elementów w postaci gotowego pakietu oprogramowania typu COTS (Commercial of the Shelf), dostępnego w publicznej sprzedaży, posiadającego serwis producenta i odpowiadającego właściwym dla zakresu merytorycznego przepisom prawa powszechnego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ i załącznik nr 1 do projektu umowy. 4. Pozostałe wymogi dot. realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w §2, §3 oraz kolejnych projektu umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 8543-2026
Interne Kennung: ZP.WGK.271.4.46.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust.4 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy