2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding BHV
Beschreibung: De HHs dient te voldoen aan de Arbowet inzake veiligheid en welzijn van studenten, medewerkers en bezoekers (gasten) en dient ervoor te zorgen dat er voldoende bescherming wordt geboden tegen de effecten van calamiteiten. Hiervoor heeft De HHs een eigen BHV-organisatie opgezet. Het uitgangspunt is dat iedere locatie een eigen BHV team heeft dat bestaat uit Ploegleiders, BHV’ers en ontruimers aangevuld met alle medewerkers die een ondersteunende taak hebben bij het begeleiden van studenten en bezoekers. De grootte van de teams varieert, dit is sterk afhankelijk van de grootte van de gebouwen en het aantal studenten en medewerkers op de desbetreffende locatie. In totaal gaat het om ongeveer 110 BHV’ers, waarvan ongeveer 20 ploegleiders. Het streven is om door te groeien naar een totaal van 200 medewerkers met een BHV rol. De toename in het aantal medewerkers met een BHV rol is een combinatie van gespecialiseerde rollen op locaties met een verhoogd risico (first responders) en een bredere dekking voor het opvolg
Interne Kennung: EA-JN-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie planning aanbestedingsdocument
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EA-JN-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie planning aanbestedingsdocument
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
Aanvullende classificatie (cpv): 80560000 Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO
5. Perceel
Perceel: LOT-0000