2. Verfahren
Verfahren
Titel: CNC-machines
Beschreibung: De opdracht betreft het transporteren (tot aan ophaalpunt) , leveren, plaatsen en installeren van minimaal vijf CNC-machines voor één locatie zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt Opdrachtgever de waarde voor perceel 1 op € 150.000,- en perceel 2 op € 180.000,-. Opdrachtgever raamt de kosten voor het onderhoud (op afroep) jaarlijks op € 20.000,-, voor alle vijf freesmachines. Genoemde aantallen zijn een schatting en dienen om inschrijvers op gelijke basis te laten calculeren. Aan de genoemde omschrijving, bedragen en aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De definitieve aantallen worden bij de definitieve bestelling bekend gemaakt
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het transporteren, leveren, plaatsen, installeren en op afroep onderhouden van drie compacte 3-assige freesmachines die voldoen aan de genoemde specificaties.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het transporteren, leveren, plaatsen, installeren en op afroep onderhouden van twee compacte 5-assige simultaan freesmachines die voldoen aan de genoemde specificaties.
Interne Kennung: 2