2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych typu śmieciarka dwukomorowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych typu śmieciarka dwukomorowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Minimalne wymagania techniczne dla obu pojazdów objętych zamówieniem zostały określone w załączniku nr 1b do SWZ – karta oferowanych pojazdów, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i dołączyć do oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 60252-2025
Interne Kennung: P14/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück