2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky olejových kapalin na r. 2023-2024
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky rozdělené na osm částí je uzavření osmi rámcových dohod. Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek olejových kapalin pro zařízení zadavatele, jak jsou blíže specifikovány v přílohách zadávací dokumentace, resp. v přílohách příslušných závazných návrhů rámcových dohod. Zakázka je rozdělena do následujících částí: část 1 - „Dodávky olejových kapalin pro motory vozidel“. část 2 - „Dodávky olejových kapalin pro převodovky vozidel“. část 3 - „Dodávky olejových kapalin pro zadní nápravy vozidel“. část 4 - „Dodávky olejových kapalin pro hydraulická zařízení vozidel“. část 5 - „Dodávky biologicky odbouratelných olejů“. část 6 - „Dodávky převodových olejů pro pohyblivé schody“. část 7 - „Dodávky řetězových olejů pro pohyblivé schody“ část 8 - „Dodávky automatických maznic“. Veřejná zakázka je rozdělena na části s ohledem na možný rozdílný okruh dodavatelů jednotlivých druhů olejových kapalin a rovněž v zájmu zvýšení hospodářské soutěže mezi dodavateli.
Vorherige Bekanntmachung: 12320-2023
Interne Kennung: 1000275382
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Dodávky olejových kapalin pro motory vozidel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek olejových kapalin pro zařízení zadavatele, jak jsou blíže specifikovány v přílohách zadávací dokumentace, resp. v přílohách příslušných závazných návrhů rámcových dohod. Předmětem této části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (bez obnovení soutěže). Část 1 - „Dodávky olejových kapalin pro motory vozidel“. Více informací viz ZD.
Interne Kennung: 000791 00 23,Dodávky olejových kapalin pro motory vozidel
Los: LOT-0010
Titel: Dodávky převodových olejů pro pohyblivé schody
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek olejových kapalin pro zařízení zadavatele, jak jsou blíže specifikovány v přílohách zadávací dokumentace, resp. v přílohách příslušných závazných návrhů rámcových dohod. Předmětem této části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (bez obnovení soutěže). Část 6 - „Dodávky převodových olejů pro pohyblivé schody“. Více informací viz ZD.
Interne Kennung: 000786 00 23, Dodávky převodových olejů pro pohyblivé schody
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211400 Getriebeöle
Los: LOT-0011
Titel: Dodávky řetězových olejů pro pohyblivé schody
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek olejových kapalin pro zařízení zadavatele, jak jsou blíže specifikovány v přílohách zadávací dokumentace, resp. v přílohách příslušných závazných návrhů rámcových dohod. Předmětem této části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (bez obnovení soutěže). Část 7 - „Dodávky řetězových olejů pro pohyblivé schody“. Více informací viz ZD.
Interne Kennung: 000787 00 23, Dodávky řetězových olejů pro pohyblivé schody