247327-2025 - Ergebnis
Polen – Teile für Förderer – Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych typu PIAST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-12
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części zamiennych do przenośników taśmowych typu PIAST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-12
BeschreibungDostawa części zamiennych do przenośników taśmowych typu PIAST - szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung64347-2025
Interne Kennung702500008
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa części zamiennych do przenośników taśmowych typu PIAST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-12 - 702500802
BeschreibungCzęść (zadanie) nr 4
Interne KennungUmowa nr 702500802
LosLOT-0002
TitelDostawa części zamiennych do przenośników taśmowych typu PIAST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-12 - 702500803
BeschreibungCzęść (zadania) nr 2 i 5
Interne KennungUmowa nr 702500803
LosLOT-0003
TitelDostawa części zamiennych do przenośników taśmowych typu PIAST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-12 - 702500804
BeschreibungCzęść (zadanie) nr 3
Interne KennungUmowa nr 702500804
LosLOT-0004
TitelDostawa części zamiennych do przenośników taśmowych typu PIAST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-12 - 702500805
BeschreibungCzęść (zadanie) nr 1
Interne KennungUmowa nr 702500805
LosLOT-0005
TitelDostawa części zamiennych do przenośników taśmowych typu PIAST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 292-11-12 - 702500806
BeschreibungCzęść (zadanie) nr 6
Interne KennungUmowa nr 702500806