See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie obsługi technicznej i naprawy bieżącej pojazdów KSP do 3,5 tony, w tym motocykli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie obsługi technicznej i naprawy bieżącej pojazdów KSP do 3,5 tony, w tym motocykli, zwanych dalej „usługą”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 662773-2024
Interne Kennung: WZP-2712/24/187/T
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001